Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Verjem az asztalt az urológusn...

Verjem az asztalt az urológusnál, ha továbbra is fáj a herém, vagy szokjak hozzá, ez normális lehet?

Figyelt kérdés

Megtapintotta, megnézte és szerinte egészséges szerintem egy jó orvosról van szó. Viszont a vizeletem zavaros volt, most erre szedek gyógyszert 10 napig, utána kontrollra megyek, megint lesz vizeletadás.


Egyébként lehet küldene még vizsgálatokra, ha panaszkodok, bár ha jó a vizelet lelet a kezelés után lehet már ő se fogalmam sincs...

Magától sose fáj, de ha ha pl barátnőm finoman így ütögeti, de tényleg finoman az kellemetlen. Meg amikor összeszorítom kicsit a lábaimat.


Volt vizelet és vérvétel, elvileg annyi hogy kicsit zavaros a vizelet, de nem tudom milyen vizsgálatokra lehetne még menni. Szerintetek érdemes?


2017. máj. 7. 22:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Te magadnak csinálod a problémát.Képzeld nekem a szemem is fáj,ha befelé nyomom .Mitől normális az ,ha barátnőd ütögeti,vagy te szorongatod ? Majd jól eligazit a doki,elveszed az időt a valódi betegek vizsgálatától .

Valamit ilyenkor fel ír a doki,ami nem is árt,nem is használ .Majd visszahív,veszi el az idődet.Rádöbbent arra,hogy feleslegesen ne járjál orvoshoz .

2017. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!