Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segítség. Valami ötlet? 😞

Segítség. Valami ötlet? 😞

Figyelt kérdés
Szóval, egy kis ismertető. Egy izzadékony 15 srác vagyok. Alapjában nem vagyok egy izzadós fajta de mivel, nagy darab vagyok, (van rajtam felesleges, de szerencsére ennek ellenére izmos, sportos alkatom vam) és ugye egy kamaszodó gyerek vagyok...az lenne a kérdésem, hogy milyen izzadásgátlót tudtok írni, ami hat is, nem csak illata van? 😄 lehetőleg melegben bírjom ki egy fél napot, de ha annyit nem"legalább 6-8 órát... Nagyon köszönöm a válaszokat! 😊

2017. máj. 14. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Rexónát próbáld ki.
2017. máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nehéz ügy ez, ilyenkor a kamaszkorban. Az én lányom is kamaszodik, és szegényem szörnyen izzad. Szerintem amikor megoldható, legyen nálad nedves törlőkendő, lehet pl babapopsi törlő, plusz dezodor. Ha érzed, hogy izzadás, először töröld át a hónaljadat, majd használd a dezodorr. Ugye az izzadtságszag maga a bacik miatt van, és ezeket valamilyen szinten eltávolítod a nedves törlőkendővel. Kitartást :)
2017. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Mennen Speed stick gel vált be nagyon. Egy napot lazán kibír. Próbáld ki
2017. máj. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sanex golyós dezodor. Nem tudom, Magyarországon most hol árulják, de illatmentes és hatásos.

Itt nagyon drága, Londonban 1 fontért veszem, a TSCO-ban itthon 600 Ft körül volt.

[link]

2017. máj. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15 srác vagy?? 14 alteregód van vagy mi? :D
2017. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mark... Mark. Elírtam. De gondolom ez neked is feltűnt, csak jól esett belém kötni, mi? 😂
2017. máj. 15. 14:41
 7/7 flóra13 válasza:
Idros
2017. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!