Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fáj a lágyékhajlatom és...

Mitől fáj a lágyékhajlatom és a szeméremcsontom?

Figyelt kérdés
1-2 hete enyhe fájdalmat tapasztaltam a lágyékomban a lágyékhajlatban, és a pénisz töve mellett lévő szeméremcsontban. A lágyékhajlatomban ki tudom tapintani a nyirokcsomóimat. Vékony test alkatú vagyok és sovány, magas. Pedig eszek eleget. A heréimben is érzek néha enyhe fájdalmat, plusz a combomban. Gyanítom hogy sugárzik a lágyékomból. Se csomó , se megnagyobbodva nincs a here. Egyszer a bal egyszer a jobb herémben érzem. A bal mellékherém nagyobb mint a jobb, lényegesen. Mi okozhatja ezt? Rák vagy mi a bánat? Beteg nem vagyok, makk egészséges vagyok, igaz néha fájdogál a fejem plusz néha rossz a közérzetem de semmi komoly. 18 éves fiú vagyok.

2017. máj. 18. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég összetett kérdésnek tűnik. Talán egy orvos alkalmasabb a válaszadásra, mint az itt okoskodók - beleértve engem is. xD
2017. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Emeltél mostanában valami súlyosat vagy megerőltetted magad esetleg? Lehet lágyéksérv de az is lehet, hogy csak felfáztál alulról. Van a fájdalmon kívül bármilyen más panaszod?
2017. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gyúrok, edzek. Nincsen más panaszom. Se láz, se hőemelkedés, se hányinger. Semmi. Lehet hogy az állandó baszkurálástól fájhat. Folyton ezeket nyomkodom hogy mi lehet ez
2017. máj. 18. 18:23
 4/5 anonim ***** válasza:
A nyomogatástól is fájhat, de ha edzel akkor a sérv lehetősége sincs kizárva vagy az, hogy edzés közben meghúztad egy kicsit. Pihentesd egy pár napot és ha továbbra is fáj inkább nézesd meg orvossal.
2017. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy izomcsomók is lehetnek? Elég sokat stresszelek emiatt, hogy mik lehetnek ezek. Plusz ugye gyúrok
2017. máj. 18. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!