Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 éves vagyok. Régóta idegesí...

17 éves vagyok. Régóta idegesít, hogy sovány vagyok,170cm és 53 kg. Mikor indul be nálam a férfiasodás, mikor szélesedek, "nagyobb" leszek? Szőrösödés van mindenhol, igaz, arcon kevés. Nem szeretnék pálcika ember lenni. :D Mit tudtok erre mondani?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!

2017. máj. 18. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
A csontozat,izomzat végleges kifejlődése 25 éves korra tehető .Amikor volt még honvédség,a leszerelés után azt mondták a fiúkra,megvagytok férfiasodva .Ehhez meg is volt a "módszer " ott.
2017. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sportolsz valamit?Ha nem,nem ártana.
2017. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm a gyors válaszokat!:) Csak zavar,mert a többi osztálytársam már férfias,és ott vagyok én mint egy pálcikaember :D

Igen,sportolok,minden nap,2-3 órát.

2017. máj. 18. 20:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Valamit sportolj, elég lenne 10 kg-t felszedni, ne legyen mindenki Schwarzenegger.
2017. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Lehet maga a sport is, én úszó voltam, rengeteget edzettem, de sosem lett akkora karom mint mondjuk annak aki kondizott, mert az én testemnek előnyösebb volt a vékony alkat. Mondjuk vállam az lett... De milyen sportot űzöl? Ha kosarazol, el tudom képzelni hogy a tested előnyösnek találja a vékony alkatot. Vagy szimpla genetika :)
2017. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gördeszkázom,jó sokat:)
2017. máj. 18. 21:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint semmi baj nincs az alkatoddal. Sőt! Nekem jobban tetszenél így, "pálcikának", mint "hurkára vastagodva"!
2017. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
#5-ös vagyok, most lehet én tudom rosszul, de mikor elnézek skateparkokba, nem sok vastag srácot látok. Szerintem ez normális.
2017. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok :( :D
2017. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!