Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológián mit jelent az, hogy...

Urológián mit jelent az, hogy vizsgálunk egy tenyészetet?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál, gyógyszeres kúrát kaptam de azt mondta, hogy ha vége, szeretne csinálni egy tenyészetet vagy tenyész vizsgálatot nem emlékszem pontosan a kifejezésre. Ez mit takar?
2017. máj. 23. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Azt akarja majd megtudni, hogy hatott-e a kezelés, vagy még mindig vannak kórokozók a vizeletben.
2017. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
A tenyészet arra vonatkozik,hogy megkeresik azt a baktériumot ami a betegséget okozza .Majd erre keresnek olyan gyógyszereket ami erre hatásos .Majd a doki aztán ezekből fog választani .Ebben az esetben a vizelet levételnek steril körülmények közt történni .
2017. máj. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt hiszem rosszul tettem fel a kérdést, hogy zajlik a tenyésztés vizsgálat? mit vizsgálnak?
2017. máj. 23. 18:58
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Adnak egy műanyagpoharat és bele kell pisálnod. Utánna a doki tesz egy kis mintát egy kémcsőbe és elküldi a laborba. Kb. 2-3 nap míg meglesz az eredmény.
2017. máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt gondolom ez mindenhol másképp történik.

Engem a kórházba küldtek,és egy alufóliába csomagolt poharat adtak,hogy pisiljek bele .A pohárhoz semmi nem érhet .

Meg is találták a kórokozót,és rá a gyógyszert is.

2017. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 hét múlva lett eredmény,ez lemaradt a válaszból .
2017. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Egyrészről van a vizelet, de lehet ejakulátumot is tenyészteni, ha a vizelet nem hoz eredményt.

Kapsz egy pici masszázst majd vagy egy külön szobában vagy hazamenve otthon egy tégelybe önkielégítesz és vissza viszed.

2017. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!