Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj és csíp a hugycsövem...

Miért fáj és csíp a hugycsövem, makkom? 22F

Figyelt kérdés

Önkielégítés után néha nagyon csíp és mar kb 20-30percig majd mindig elmulik, több mint fél éve voltam vele urulogusnal azt mondta semmi gond, majd elmentem egy másikhoz, mert továbbra fájt, ő is ezt mondta, majd visszamentem a 2.-hoz, hogy akkor is fáj... volt vérvétel, kétféle vizeletvétel,ultrahang,prosztatavizsgálat,vizelet-erősség mérés, megnyomkodta a hasam és minden negatív lett, azt mondta, hogy ilyen vagyok.

De több helyen olvastam, hogy ha csíp az nem jó, és ez marhára csíp. Váltsak orvost ,vagy van valakinek hasonló gondja?



2017. jún. 3. 16:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ezalatt a kb. 7 hónap alatt nagyjából tízszer volt ez a jelenség, tehát nem minden önkielégítés után, de azért majdnem havi kettő fél órás szenvedés se túl jó
2017. jún. 3. 16:30
 2/12 anonim ***** válasza:
Tusolás vagy fürdés közben megszoktad mosni?
2017. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Meg,igen
2017. jún. 7. 10:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Szüneteltesd az önkielégítést, lehet hogy az a baj.
2017. jún. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy nem,mert többször volt olyan, hogy napokig nem csináltam, majd utána az elsőnél jött elő ez az érzés
2017. jún. 7. 15:12
 6/12 anonim ***** válasza:
El szoktál menni vizelni közvetlenül hoki után? Nekem akkor van ilyen szúró érzésem, ha rejszolás után rövid idővel pisilek.
2017. jún. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Erre csak a végzett technika pontos ismeretében lehet fényt deríteni. Nem szabad sem a makknak, sem pedig a húgycső nyílásának kiszáradnia, a kéznek és az esetleg használt tárgyaknak, krémeknek, síkosítónak biztosan mikroorganizmus-szegénynek kell lennie. A húgycső nyílásánál pedig nagyon vékony a nyálkahártya, ami sérülékeny mechanikai hatásokra.
2017. jún. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem, a 3. válaszolónak: Ki is felejtettem, hogy igen, ez mindig szinte vizelés után van, de ha visszatartom a vizelést utána akkor is érzem, hogy muszáj menjek mert fáj. "Alapjáraton" viszont igen, vizelés után.
2017. jún. 8. 12:12
 9/12 anonim válasza:
Nem lehet hogy egy tusfürdő vagy a hokizáshoz olyan "krémet" használsz?
2017. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem hasznalok hozza kremet,es a tusfurdo se erinti,direkt ilyen intimmosovsl mosom meg,amugy csak vizzel
2017. jún. 9. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!