Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A HPV Condyloma nemi szervi...

A HPV Condyloma nemi szervi szemölcs ismét kiújult, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kezeltek condyloma nemi szervi szemölcsökkel a bőrgyógyászaton... sok inkább pici szemölcsöm volt, lefagyasztották és írtak fel condyline ecsetelőt. 4 kezelést hajtottam végre magamon és sikeresnek bizonyult... Nemrég lett új barátnőm és nagyon félek, hogy a kezelés alatt elkapta tőlem vagy akármi...

Ahogy elmúltak a szemölcsök nagyon megörültem, hogy király lehet szexelni pl: óvszer nélkül is... Igen ám, de pár napja figyelgettem és ismét furcsa volt, hogy az egyik korábbi nagyobb szemölcs (amit fagyasztottak is és kezeltem is) ismét kicsit nagyobb lett és a nemi szervemen szabad szemmel alig észrevehető több kis növekményt is találtam. Ma visszamentem a bőrgyógyászhoz és közölték hogy kiújult... szuper.... felírták ismét az ecsetelőt és kész ennyi...

Rengeteg vitamint szedek, de ezen felül olvastam az oldalon, hogy érdemes grapefruit cseppet venni, illetve isoprinosin imunerősítőt...


Szerintetek a barátnőm elkaphatta tőlem? Volt, hogy óvszer nélkül csináltuk és volt orál is...

Aggódom érte nehogy miattam baja essék...


Normális válaszokat. köszönöm!

23/F



2017. jún. 9. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

A HPV-t nem lehet gyógyítani, csak kezelni az ecsetelővel.

Elvileg legyőzi idővel az immunrendszered, ezért is ajánlanak immunerősítőket. De mást nem tehetsz, használj gumit mindig.

2017. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szóval akkor életem végéig csak is kizárólag gumival csinálhatom?
2017. jún. 9. 20:05
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha életed végéig nem is, de egy darabig még biztos.
2017. jún. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És miből fogom tudni hogy az immunom kiirtotta ?

Illetve a barátnőm elkaphatta ? Mert korábban csináltuk gumi nélkül. ..

2017. jún. 10. 19:16
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Ha a barátnőd elkapta azt észreveszi gondolom, mert lesz neki is szemölcse. De érdemes lenne erről a nőgyógyászával beszélnie, a férfiaknál ez inkább esztétikai problémát okoz csak, a lányoknál már komolyabb a dolog.

Rajtad meg ha már jó ideig nem lesz szemölcs, akkor elmúlt. Legalább fél év tünetmentesség kell.

2017. jún. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaid! megnyugtató :)

Vettem erősebb c-vitamint, komolyabb multivitamin csomagot, grapefruit cseppet iszom, beszereztem az isoprinosin imunerősítőt, használom a condyline ecsetelőt.. és sok zöldség és gyümölcs mellé...


Nagyon remélem, hogy tünetmentes lesz ezek után. Még olyan kérdésem volna, hogy később elég ha teljese vérvizsgálatot kérek a házi orvostól és elmondom miért kérem, vagy keressek fel Pesten egy STD központot ahol jobban át vizsgálnak?

2017. jún. 13. 11:25
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is volt régebben 1 db, leégettem, visszanőtt, levágtam, visszanőtt, aztán felidegelt és kitéptem az egészet körömmel, azóta se jött elő
2017. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Felmentem pestre STD központba be..

kiderült azóta hogy N/A nem azonosítható HPV-m van....

2017. aug. 22. 08:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Üdv, ha még megvan a szemölcs mindig, van egy tuti módszerem, forrasztópákával égesd le, ha a szemölcsöt égeted nem a bőröd, akkor alig érezhető, és nem nő vissza! Nekem kivül is volt, a zacsimon is, meg a húgycsőnyílásom elején, szépen leégettem mindet, azóta rendben vagyok
2017. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!