Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A nemiszervem nem korrekt.17/F...

Origo14 kérdése:

A nemiszervem nem korrekt.17/F Szerintetek mit tegyek? Lent jobban taglalva a kérdés.

Figyelt kérdés

Körülbelül 10-12 éves lehettem mikor észrevettem hogy a bőr rajta , egy kicsit hámlik, a vége fele. Akkor lehúzogattam róla a bőrt, és körömvágó ollóval a maradék hámlásokat leszedtem. Innentől jött az, hogy "megkeményedett" rajta az a bőr-részleg. Nyugodt állapotban normálisan visszatudom húzni (néha nem), izgatott állapotban viszont nem, csak szenvedés árán. Próbáltam nyújtani, de tulajdonképpen a makkom-ról nagyon nehezen jön hátra a bőr. Meleg vízben amikor kitágulnak az erek-és a bőr akkor könnyebb.

Eddig nem mertem szólni a szüleimnek, de egyáltalán senkinek , mert úgyvoltam vele, hogy nemgáz meg ilyenek.. De most már majd azért elég kellemetlen. Mit tegyek? Van erre házi megoldás vagy tényleg orvos kell? Nemszeretnék orvosi beavatkozást. És ha az kell, ez hogyműködik, egyedül is négyszemközt lerendezhetem a dokival, vagy kell bele szülői szólás.?



2017. jún. 12. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Házi megoldás: levágod

Egyéb megoldás: elmész orvoshoz

2017. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Doki! Annál nincs fontosabb, h OTT rendben legyél. Am fitymaszűkület lehet.
2017. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!