Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon enyhe alhasi és here...

Nagyon enyhe alhasi és here fajdalomat tapasztaltam mi lehet?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok és a bal herém érzékeny, még néha bal oldalon az alhasamban nagyon enyhe fájdalom van ... ez nem mindig van néha jön csak elő es nagyon enyhe. Olvasgattam erről és nem hiszem hogy serv, kő vagy valami komoly lenne mert ez olyan kettő vagy másfél hónapja van és akkor már biztos rosszabb lenne... tényleg nagyon kicsit fáj lehet én képzelem be de olyat is olvastam hogy sok üléstől fekvestol sport hiánytol vagy stressztől lehet...mondjuk ha nincs suli minden nap és egész nap az ágyba fekszik és stresszes is vagyok! Orvoshoz nem szeretnék menni mert nem hinném hogy komoly...hamar elmúlik, nagyon enyhe (alhasba baloldalon) a bal herém meg érzékenyebb mint a másik még nagyobb is

2017. jún. 13. 14:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!