Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemsokára műtenek here-visszér...

Nemsokára műtenek here-visszér miatt, műtöttek már valakit ilyennel?

Figyelt kérdés

Meg gyógyult Nektek?

Mennyi idő volt a gyógyulási idő?

Altattak, vagy érzéstelenítettek?

Hány napot kellett kórházban lenned?

Hány évesen műtöttek?


Köszi előre is a válaszokat!

Én 20 éves vagyok.


2017. jún. 17. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Ja engem műtöttek 18 évesen most vagyok 26.

Altattak, és a gyógyulási idő hát egy hétig kb mozdulni nem bírtam még wcre se tudtam kimenni olyan borzalmasan fájt a hasam alatt, ahol felvágták.. Járni nem bírtam, olyan fájdalmam volt...

Arra hogy hány napot kellett kórházba lenni, nem emlékszek, ja és kaptam katétert is utána amig kórházban voltam, mert ott egyáltalán nem lehetett mozdulni, még oldalra fordulni is lehetetlen volt.

Egyébként nem tudom, hogy elrontották-e vagy sem, mert később ott a vágás helyénél kicsit elkezdtem edzegetni és mindig visszajött egy fájdalom. Nagy csalódás volt ez az egész. Műtét óta meg van sokszor hogy pisilek, és berakom gatyába a tököm és még van hogy jön belőle utána, és tiszta hugy a gatyám.. Ez is azóta..

2017. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"később ott a vágás helyénél kicsit elkezdtem edzegetni és mindig visszajött egy fájdalom" Jóval később, 1 évvel kb, de bármilyen kicsi! kicsi erőltetés, emelgetés, akár egy fizikai munka is előhozta állandóan ott a vágás helyénél egy szúró fájdalmat. De hálistennek mostanában nem jött elő..
2017. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15-16 évesen műtöttek. Altatás volt, talán egy éjszakát kellett bent töltenem, de nem emlékszem. Egy hétig kb fáradékony voltam, fájdalomra nem emlékszem. Műtét után pár nappal már mászkáltam ide-oda, emlékszem futottam is egyszer busz után, na az kicsit szar volt (elvileg nem is szabadna ilyesmit). Én sose hugyoztam össze magam meg ilyesmi. Konkrétan a heg se fájt, de pár évvel a műtét után hasaztam nagyba és úgy "begörcsölt" a hasam, vagy nem tudom, hogy azt hittem beszarok. Azután sajna többször volt hasonló, lehet hogy valami alhasi sérv kezdete, de még nem nézettem meg dokival, főleg hogy mostanában nem edzek, úgyhogy nem is volt baj.
2017. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok

Annyi hogy nem tudom az első hozzászólónak pont milyen műtéte volt, de nekem laporoszkópos, ami azt jelenti, hogy egy nagyon mini metszést ejtettek a köldökömnél, illetve még jobboldalt,az ágyékomnál. Szerintem nem kell fosni egyáltalán. :D

2017. jún. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!