Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves fiú vagyok már nagyon...

14 éves fiú vagyok már nagyon sok ideje probálom valamilyen modon eltávolítani (fogkrémes probálkozással) mi módja lehet még?

Figyelt kérdés
Szóval a makkom alján fehér pattanás szerü hámláshoz hasonlítható kiütéseim vannak.Semmi ötletem nincs már ez ellen szüleimnek meg egyáltalán nem akarok szolni,orvosnak.ezt valahogy sajátosan nem tudnám megoldani?:(

#Furcsa kiütések #a makk alján
2017. jún. 21. 20:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Teszem hozzá szüz vagyok
2017. jún. 21. 20:21
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Nem fáj, nem viszket, ugyanúgy ki lehet nyomni, mint egy pattanást és fehér váladék jön ki belőle, de nem tűnnek el. Faggyúmirigyek. Több gél hatásos lehet, de mivel ezek receptkötelesek, fel kell keresned egy orvost.
2017. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egy idö mulva eltunik. Minden fiuvall megtörtént
2017. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell!!

Az nem betegség, egyszerűen ilyen a makkod. Gondolom, erről van szó: [link]

2017. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hali!


Pearly peanly papules-re(ppp) keress rá neten,hogy nem erről van e szó nálad.Sok férfinak van esztétikai hiba a péniszén.A fenti esetben a makkon pici,pattanáshoz hasonló mirigyek jelennek meg.Ez nem betegség,esztétikai hiba,sok férfinak van és ha zavar akkor ezt lézerrel lehet eltűntettetni orvosi segítséggel.

2017. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!