Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szégyenlős vagyok a közös...

Szégyenlős vagyok a közös zuhanyzóban, más is? 21/F

Figyelt kérdés
Nincs különös okom, h szégyeljem a testem, f.rokban sem, mégis szégyenlős vagyok, ha meztelenkedésről van szó. Sokszor van, h feláll a pöcök, gondolom, h előtte vagy alsóban vagy az úszógatyában levan szorítva és kiszabadul vagy nem tudom, azért szoktam izgulni,h meg ne lássák, általában úgy rendezem a dolgom, h egyedül zuhanyozzak. De akkor is...más van ezzel így?

2017. jún. 22. 20:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%
A leszoritastol ugyan nem all fel, ez marhasag. Ha meztelen pasik kozott felall, az tudod mit jelent..
2017. jún. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

Én kedden láttam a két edzőm meztelenül először, bár én nem tudoltam velük, de bentvoltam az öltözőbe mikor mentek tusolni. Szóval... nem voltam zavarba, de hogy énis levetkőzzek előttük háááát.

Amúgy énsem vagyok szégyellős, attól nem lesz nagyobb egy vérpénisz :D

2017. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
36%
Ember, ha áll a fszod meztelen srácok között te homár vagy , vagy bi!
2017. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát na ez az, h a tök üres zuhanyzóban is feláll néha, am lehet azért, mert otthon mindig a zuhany alatt szoktam, és összekötöm vagy franc se, nem gondolnám, h ennyitől meleg lennék... szerintem szeretik maguknak ezt bebeszélni az emberek
2017. jún. 22. 20:42
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Csak tudod mitől áll és hogy bejönnek e seggek meg a brék a zuhany alatt. Ha meg otthon, mindig ott recskáztál és benned van ez, akkor meg ha meglátják azt fogják hinni, hogy rájuk áll a fszod. Azt egyszer egy uzival együtt tusolsz, majd és jelnek veszi.
2017. jún. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Lehet le kéne szoknom, a zuhanyzás alatti recskáról otthon és akkor nem lenne semmi, vízszámla is kevesebb lenne 😂 de ha egyszer rámjön mindig olyankor...
2017. jún. 22. 20:48
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

Ne hallgass az 5.-re. Nem fognak semmit se gondolni, senkit nem érdekel, senki nem nézi, kinek áll fel, kinek nem. Ha mégis meglátná valaki, pár perc múlva elfelejti.


Amúgy tekerj magad köré törülközőt, amikor leveszed a gatyát, úgy menj zuhanyozni. Vagy eleve a zuhany alatt vedd le, és a fal felé fordulva zuhanyozz, ha zavar.

2017. jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hát ott szoktam levetkőzni már, és ahogy mosalodom nyilván meg fogom közben, ha már fürdök, akkor rendesen megfürdök, vagy ilyen helyen mások nem szoktak ott mosakodni?!
2017. jún. 22. 20:53
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj, semmi gond nincs azzal, hogy feláll időnként a zuhanyzóba, teljesen normális jelenség egy ennyire ingergazdag helyen, mint a zuhanyzó. Az tökmindegy mi miatt, vagy kik vannak bent, nem ez a lényeg, attól még nem leszel meleg. (Istenem, ennyi beteges baromságot hogy lehet egy ilyen téma kapcsán összehordani...)


Arra gondoltál már, hogy pl. zavarban vagy és akár amiatt is felállhat, vagy már azért eleve mert előveszed? Számtalan oka lehet annak, hogy feláll. Hogy miért, édesmindegy. Feláll, te meg ne légy zavarban, kérdező, kezeld természetesnek, és nem lesz gond! :)

2017. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát elég gátlásos vagyok, jah
2017. jún. 22. 22:08
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!