Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbálás közben nem...

Maszturbálás közben nem sperma jelenik meg. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fiú vagyok 13 éves. Gyakran maszturbálok. A problémák ott jelentkeznek hogy mikor valami jót érzek akkor nem történik semmi. Ezt háromszor megismételve valami habos folyadék jelenik meg amit nem kilövelek hanem csak megjelenik a péniszemen. Ez sperma? Jelenthet valamit?

Mi ez egyáltalán? Normális ez?


Nagyon kezdő vagyok a dologban tehát trollok off...

Kérlek segítsetek



2017. jún. 25. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Az sperma

Csak még nem lövell ki

majd 2-3 év múlva kb.

2017. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy már serdülsz Azért ilyen, mert csak a serdülőkor elején vagy. Mire idősebb leszel, és férfivá érsz, az állaga és a mennyisége változik még.
2017. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Bizonyára nem túl régen maszturbálsz. Mióta jelenik meg az a "habos folyadék" és honnan tudod, hogy az nem sperma? Az, hogy kilövell vagy kifolyik (megjelenik) a péniszeden még nem jelent semmit. bizonyára normális, de így elég nehéz megmondani, hogy mi lehet az.
2017. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Nagy valószínűséggel még csak előváladékod van. Rövid időn belül meg fogod tapasztalni, amit hiányolsz, de így tényleg nehéz megmondani mi lehet pontosan. A serdülő kor egy folyamat, légy türelmes. Akkor van baj, ha 16 éves korodig nem jelenik meg a hiányolt lövelés. Addig még van pár éved.
2017. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

Marmint, egy nap 3x csapod ki, vagy amikor elelvezel akkor 3at luktet majd kijon ez a habos"cucc."

Azert nem m1.

Napi 3 maszturbalast nagyon nemajanlok.

Maradj a napi 1nél

Es ovatosan csinald, de verd szét a botot, ne szorisd tul..

Az ilyen fiataloknak sokszor ezert lessz fitymaszukuletuk, mert durvan maszturbalnak, es behegesedik majd beszukul..

Egyepkent abbol a habos cuccbol lessz a sperma.

Fél év és már hordhatod magaddal a csomag zsepiket.Annyira nem lessz jo takaritani 😄

2017. jún. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

@23:33


Ha hülye vagy, legalább ne hordj össze ennyi marhaságot....

2017. jún. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Még alakul a szervezeted, nyugi. Próbáld finomabban, és ritkábban. Nemsokára úgy fog köpködni a félszemű kobra, ahogy kell. Türelmetlen vagy, az a helyzet.
2017. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért lennék hülye?
2017. jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szia én is 13 vagyok de nekem már rendesen jön s cucc
2017. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az ilyen fiataloknak sokszor ezert lessz fitymaszukuletuk, mert durvan maszturbalnak, es behegesedik majd beszukul..

Egyepkent abbol a habos cuccbol lessz a sperma. "


Na ez az egész nettó baromság.

Max attól hegesedhet be a fityma, ha eleve szűk, és erősen rángatják. Normál esetben el képzelni nem tudom. Max ha úgy maszturbálsz mintha le akarnád tépni a brét. (de gondolom senki nem így csinálja)


A habos cuccból meg nem lesz sperma. Mivel a két dolog teljesen máshonnan jön. Amit a kérdező mond az előváladék. A A Cowper-mirigyek termelik. A sperma meg a herékből jön, érteeeem?


Szóval hülyeségeket ne osszunk már meg szegény kérdezővel.

2017. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!