Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valóban okozhat a rendszeres...

Valóban okozhat a rendszeres kerékpározás merevedés zavart? És ha ez bekövetkezett akkor mi a tendő?

Figyelt kérdés

15/F Nagyon izgulok az első alakalom előtt és az utóbbi 2 hónapban nem nagyon volt rendes merevedésem és nagyon felek mert rendszeresen heti 6-7 orát is kerékpároztam és nagyon sok helyen hallotam erről

A válaszokat előte is köszönöm!



2017. jún. 27. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Huzamosabb ideig tartó ülés és ha befülled a gatyádba a kukid a heréknek nem tesz jót de nem okoz merevedési zavart. Fiatal vagy még hogy ezen aggódj. Ráérsz aggódni 20-25 évesen ha akkor se áll fel
2017. jún. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Énis sokat szoktam bicajozni fölleg nyáron de én nem vettem észre közte összefüggést. Sőt nekem néha olyankor szokott felállni. Nem lehet hogy csak fáradt vagy mostanában?
2017. jún. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A több ideig való nyeregben ülés nem egészséged dolog .

Az összes ér,ami nemi szervekhez vezet,a lágyékcsatornán vezet át .Itt az erek összenyomódnak,nagyon lassú lesz a vér áramlása,vagy teljesen le is áll .Ez nem is merevedésre ,hanem a prosztatára jelent veszély .Nézzél meg 1 biciklis versenyt ahol a táv 150-20 km,A versenyzők hányszor állva tekernek .20 perc ülés után javasolt 10 percre felállni a nyeregből .

2017. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az első válalszólónak irok hogy ez mind szép és jó csak ha az első alkalom manapság fog bekovetkezni akkor az szerintem nagyon kellemetlen és ezért kérzem hogy mik lehetnek a megoldások?
2017. jún. 28. 01:05




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!