Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülbelül mi a mackós fiúk...

Körülbelül mi a mackós fiúk testtömeg indexe? Mennyire egészséges így élni?

Figyelt kérdés
Nem elhízottra gondolok, hanem a macikra.
2010. máj. 21. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
25 feletti testtömegindex nem egészséges
2010. máj. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell elhinni azokat az állitásokat amik szó szerint keretek közé probálnak szoritani -lényeg hogy jól érezd magad a testedben fogad el -mert ezeknek az indexszámoknak is vannak olyan mellékhatásai amik sokkal nagyobb bajok okozoja mint pl 15kiló felesleg az emberen de ezt sokan nem tudják ..

[link]

2010. máj. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
nem szentírás a BMI. én pont még az ideális tartomány vagyok (26 éves, nő, 168 cm, 69 kg), de elvileg van rajtam még kb. 10 kg felesleg, viszont tök jól nézek ki:-) igaz, lefogytam mostanság (az elmúlt fél évben) 9 kg-t. de előtte se volt gáz emiatt az egészségemmel.
2010. máj. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
miért nevezzük -finomkodva- a túlsúlyos férfit "macisnak"? Röhej... a medve csupa izom, és gyorsabban fut, mint bárki. Ne gügyögjünk már, főleg egy felnőtt, túlsúlyos férfi ne tegye, nevetséges.
2010. máj. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsónak: Ha tarkón csap egy macis pasi azt azért megemlegeted sokáig. Attól, hogy valakin sok a felesleg még lehet erős.

2010. máj. 21. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:

A mackós szó csak próbálja elfedni az elhízottságot, de az attól még az marad.

Hogy mennyire egészséges, azt majd 40 éves kora fölött tapasztalja meg leginkább. Nem az.

2010. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pataki Éva ***** válasza:
Szia! Igazság szerint vannakmolyan műszerek, amik be tudják mérni külün külön az izom, a csont, a szervek és a zsírok tömegét.Az igazán veszélyesek az. úgynevezett zsigeri zsírok, mert tárolódnak a méreganyagok, ami sok betegség előidézője lehet. Nekem például egy Életmódváltással, ami nem fogyókúrát jelent, csak egy másfajta táplálékot, jelentősen csökkent, és nem csak a zsírokból vesztettem, de normalizálódott a vérnyomásom, koleszterin szintem, kevesebbet alszom, és kipihentebben ébredek, na és a reflux panaszom teljes megszűnéséről még nem is beszéltem.A túlsúly mindenképp betegségekhez vezet sajnos. Ha szükséged van tanácsra nyugodtan keress! Üdvözlettel Éva :)
2010. máj. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!