Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » SEGÍTSÉG! Nagyon aggaszt,...

SEGÍTSÉG! Nagyon aggaszt, hogy mi lehet a péniszemmel.16 éves vagyok, még szűz. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A makkom tetején lévő lyukon egy bőrdarab van, ami a fitymám belselyéig lemegy. Ez a bőrdarab szinte egymáshoz tapasztja a makkomon lévő lyukat, és a fitymámat. Visszahúzni eggyáltalán nem tudom. Mellesleg ez a bőrdarab rendesen látszódik a péniszem tetején. ( ha valki nem venné ki belőle, hogy mi lehet a baja, annak küldök privibe képet.)

2017. júl. 15. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Arra gondolsz, hogy rövid a fitymaféked?
2017. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is fitymafékre gondolsz
2017. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
A fitymafék a pénisz alján van jó esetben. Küld azt a képet!
2017. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a fitymafék, de a makkom tetején lévő lyukig felmegy, és hozzá van tapadva a fitymámhoz, és nem tudom visszahúzni
2017. júl. 15. 22:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez az egész úgy néz ki, mintha a fitymafékem hozzátapadt folna az ottani bőrhöz, és felment volna egészen a hugynyílásomig, és a tetejére rátaladt. Az a bőrdarab látszik a makkomon
2017. júl. 16. 01:19
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Urológus majd megnézi hogy minden rendben van-e.
2017. júl. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem értem ezt a "bőrdarab-problémát", tényleg jobb lenne, ha látnám, miről beszélsz. Mit nem tudsz visszahúzni? A fitymádat vagy a bőrdarabot?
2017. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
A sok pedofil hogy nyáladzik xxddddddddd
2017. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!