Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez, herpesz vagy más?

Mi lehet ez, herpesz vagy más?

Figyelt kérdés
Az egész makkomat beterítik ilyen apró fehér pöttyöcskék, mint valami kis pattanások. De nem viszket és nem ég, csak ha piszkálom, de nem sokáig tart. Fiatalabb koromban is tapasztaltam ilyet, de csak a makkom hátulján és azok el is múltak. Most megint van, de eléggé elszaporodtak, gondoltam rákérdezek, ha valaki találkozott már ilyennel, szívesen fogadnám tanácsait!

2017. júl. 17. 19:46
 1/4 Mr.The Colonel válasza:

Sosem értettem az embereket, oszlik a nemesebb részük, amire még nagy szükségük lesz életük során, de ezt leszarva inkább piszkálja mint hogy elmenjen egy nemi betegségekhez értő szakorvoshoz.


Ne viccelj már, bármi lehet Élősködőtől a herpeszig sok minden okoz ilyet.

2017. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tompadúr válasza:

Pappilómák. Ártalmatlan. pearly

penis papules angolul. Nekem is volt de nekem kis időre rá elmúlt. Lehet neked is el fog. Amint elkezdtem nem foglalkozni vele el is tűnt mire ismét érdekelni kezdett. De eszembe sem jutott volna ha nem lennének ezek a kérdések.

26/F

2017. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez nem herpesz..ha herpeszes lennel már dokinál lennel,a herpesz hólyagos, gennyes, és faj nagyon, lever a laz 40 fok..
2017. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!