Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok és meg nincs...

14 éves vagyok és meg nincs spermám. Vajon mi az oka?

Figyelt kérdés

Június 17.én lettem 14 éves...165 cm magas vagyok,a ket herém eleg szőrös...viszont nincs honaljszőröm...aggódom hogy valami nagyobb problémám van mint csak sima későnéres...a péniszem 11 cm meredve...sokszor van merevedésem és már maszturbáltam is de semmi sem jön orgazmuskor...Menjek dokihoz vagy csak

simán későnérő vagyok??



2017. júl. 18. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggodni, egyszeruen csak kesobb jon el nalad ennek az ideje. :)
2017. júl. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy későnérő,elég lett volna a google-ben rákeresni,hogy pontosan hány éves korban,milyen változásokon mentek át.


Első magömlés,hónaljszőrzet megjelenés :13-16 év.Nem maradtál le még semmiről,ne izgulj.:)

16-20 éves korodig fejlődsz,változol.

2017. júl. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj én is 14 vagyok és nekem is csak nem régóta kezdett jönni
2017. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)) mostmár megnyugodtam :D
2017. júl. 18. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkoriban en is 14 voltam, mikor először végre kivertem🙂

Nyugi nemsokára neked is lesz🙂

2017. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmi bajod,picit később érsz nemileg.De legkésőbb 16-16,5 éves korodra kell hogy spermàd legyen,ha nem termelne a szervezeted endokrinológushoz kell menned.


De lehet mire középsuliba mész igen sokat fogsz fejlődni.

2017. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonok minden választ! :)
2017. júl. 24. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!