Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez most pénisz gomba vagy...

Ez most pénisz gomba vagy valamilyen fertőzés?

Figyelt kérdés

Sokaig elég durva fityma szűkületem volt, ezen 1,5 év alatt tudtam magam is segíteni valamennyire, de tovább nem megy, kb. a makk mögé tudom behúzni mereven, lankadtan picit tovább, ezért el is megyek az orvoshoz hónap végén vagy augusztus elején (ez reálisabb).


Viszont emellett a lényeg az, hogy a makkomon van egy furcsa bőrelváltozás, mintha sok kis pöttyből állna össze, a színe fura, mintha a narancs sárga + a bőrszín keveredne, a felülete pedig érdes. Nem viszket és nem fáj, nem is igazán változik a kiterjedése.

A húgycső körül pedig nagyon enyhén piros. A spermám pedig kicsit sárgás.

Ez nagyon komoly baj lehet?

Most szedtem össze a bátorságom, hogy orvoshoz menjek.


2017. júl. 21. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
"Sok kis pöttyből állna össze" - nekem itt a nemi szemölcs jutott eszembe. A húgycsőnyílás mellett meg mindenkinek piros valamilyen szinten. A spermium meg lehet sárgás úgy hogy semmi bajod nincs, de akár valami kisebb betegség is lehet. De ezeket az orvos tudja majd megmondani igazán! :)
2017. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, ez megnyugtató, amúgy nem szemölcs, nagyon pici pöttyök és a makk felső részén egybe függenek és egy érdesebb felületet adnak ki.

Mondjuk majd az orvos megmondja, bár még kell egy kis lelki erő, de tovább nem várhatok vele.

2017. júl. 21. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:

A makkon sok férfinak pearly peanly papules nevű(ppp)kis pattanashoz hasonló mirigyek jelennek meg serdülő korban vagy fiatal felnőtt korban,ez esztétikai hiba,nem betegsèg,csak orvos tudja lézerrel eltűntetni.Keress rà nem erről van e szó.


De orvoshoz mindenképp menj el,majd ő megmondja mi az.A fitymád egész jól helyrehoztad,lehet az orvos sztetoidos krémet ír majd f.

2017. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!