Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sárga színü folyadék a hüvelyből?

Sárga színü folyadék a hüvelyből?

Figyelt kérdés
Mitől lehet az,hogy a barátnőm hüvelyéből sárga színü valami folyt ki?Kicsit ilyen összeállóbb dolog volt,nem valami gusztusos:)Szaga nem volt viszont,és neki is mindig normális illata van. Azt olvastam,hogy ez gombás fertőzéstől lehet,amit nagyrészt szexuális úton lehet elkapni,de rajtam kívül nem volt senkivel,és nekem sincs bajom.Ez mitől lehetett,illetve mennyire normális dolog ez?

2017. júl. 22. 17:53
 1/9 anonim válasza:
pontosabban: úgy tudom "rajtam kívül nem volt senkivel"
2017. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
így 18 alatt elég hihető hogy igazat mondott,semmi érdeke nem volt ezt hazudni,előttem még nem is volt barátja:)
2017. júl. 22. 18:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha gombás fertőzése is van,annak ezer oka lehet.pl:


"A hüvelyfertőzés leggyakoribb kórokozója a Candida albicans nevű élesztőgomba, ám emellett számos más Candida faj is felelőssé tehető a tünetek megjelenéséért. A fertőzést okozó gomba 37 oC körüli hőmérsékleten szaporodik a legnagyobb mértékben, így az emberi testhőmérséklet épp ideális a számára. Olykor egészséges nők hüvelyflórájában is előfordulhat néhány gomba, anélkül, hogy tüneteket okozna. A gombák elszaporodását a savas környezet meggátolja. Csak akkor jelentkezhetnek a hüvelygombásodás tünetei, ha a flóra egyensúlya felborul. A Candida fajok gyomor-bélrendszeri és szájüregi gombás fertőzések kórokozói is lehetnek. Candida gombákkal az újszülöttek is megfertőződhetnek a szülőcsatornában a születés során."

2017. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de ha gombás dolog lenne,akkor szaga is lenne,nem?
2017. júl. 22. 19:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Darabos ,túrós állagú,szagos igen,ha gombás.Meg az viszketéssel jár,stb.

Ha nem az,akkor csak a természetes folyása lehet.Bár az inkább fehéres,általában.

2017. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha gombás lenne, akkor büdi lett volna, kicsit savanykás
2017. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
pont ki akartam nyalni,szóval voltam olyan közel hogy érezzem,de semmi.meg szerintem akkor hal szagú lenne neki,azért nem tudom mi lehet ez,mert sárga darabos folyás annyira nem normális szerintem..
2017. júl. 22. 21:18
 8/9 anonim ***** válasza:
A barátnődnek is éreznie kellett,ahogyan kifolyik belőle,ő nem mondott semmit?
2017. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ő nem érezte,én töröltem le neki,de remélem ez volt az utolsó:(
2017. júl. 22. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!