Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan érhetem el, hogy...

Hogyan érhetem el, hogy legyen ondóm?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 12:19
 1/3 anonim válasza:
Maszturbacioval vagy sexel,vagy ugy erted,hogy ugy se lesz,mert akkor nem tudom,hogy mit kell csinalni.
2010. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha ivarérett leszel,majd akkor lesz,ez 12-16 éves korban szokott bekövetkezni.Hiába masztizol,ha nem vagy még ivarérett,akkor úgy sem jön semmi.A kisnövésűek később szoktak érni,szóval nekik később szokott lenni.Várnod kell míg nemzőkéspes leszel és akkor majd lesz.Felgyorsítani nem lehet,ha eljön az ideje akkor úgy is észre fogod venni.Fiatal fiúknál,általános felsősőkre gondolok szokott ilyen átlátszó fehér trutyi lenni néha,na ez az előváladék,ha ez lesz nálad is akkor nem sokára sperma is lesz.
2010. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az utolsó író vagyok,szóval mennyi idős vagy?milyen magas?


Mert mint írtam kisnövésűeknél később szokott lenni.

2010. máj. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!