Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok és a péniszmére...

15 éves vagyok és a péniszméretem 10cm, hogy lehet megnövelni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 1. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy nő magától vagy nem. Ne parázz.
2017. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szamo77db ***** válasza:
Amennyire én tudom, nem lehet megnövelni. A "csodakészítményekkel" pedig csak a pénzedet veszik el és előfordulhat, hogy valamilyen bajod lesz valamelyiktől, úgy hogy ne használj semmit! És ne húzassad súllyal a péniszedet, mert attól sem fog nőni, hidd el! Az is lehet, hogy magától nő valamennyit. Hiszen még nagyon fiatal vagy.
2017. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is lehet h késön érö vagyok mert még nincs hónaljszőrőm se , de már van egy kis fanszörzet...
2017. aug. 1. 20:46
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Na látod! Alakulnak majd a dolgok. A péniszed növelésével ne próbálkozz, jó vége nem lesz. Majd a természet elvégzi, amit eddig nem tett meg!
2017. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ez nem nagy,fejlettlenebb,alacsknyabb 13 évesnek van ekkora.


De mivel írtad nem régóta serdülsz csak(átlag 12-13 éves koruk elején)így későnérő vagy,lehet csak 16-18 éves korod környékén fogsz fejlődésben felgyorsulni.


Milyen magas vagy?

2017. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!