Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért csípi a nemi szervemet...

Miért csípi a nemi szervemet ha megmosom szappannal?

Figyelt kérdés
Utána leöblítem bővízzel is, de akkor is nagyon csíp. Pár percig.Használtam baba szappant akkor is csíp. Sőt samponnal is! Ha sima vizzel tisztítom, az nem fertőtlenít, azután ugyan olyan előváladékps lesz másnap! Vagy allergiás vagyok az ilyen dolgokra, vagy mi lehet a probléma?

2017. aug. 3. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy megvagy sérülve ott alul és ezért érzékeny vagy túl sokáig hagyod rajta a szappant és egyértelműen marja a nyálkahártyát. Megmosod vele már öblítheted is le vízzel, nem kell percekig szappanosan állni meg nézni.
2017. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyből mosom is lefele bő vízzel! Nincs megsérülve, vagyis nem fáj, csak persze lehet érzékeny! De csíp mint állatt utána, mikor zuhanyoztam!
2017. aug. 3. 15:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Pedig valamitől megsérülhetett, és lehet ez a szappanozástól, az állandó sikamikálástól. Próbálj intimmosakodógélt használni.
2017. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi, linkelsz egy párat, mert nem tudom milyenek vannak!
2017. aug. 3. 15:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert a szappan már csak ilyen, csíp. Használj tusfürdőt vagy intim mosakodót, van Avon, Nivea, Dove, körülnézel a DM-ben, sokat találsz.
2017. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bemész egy drogériába, pl. DM, Rossmann, Műller, stb., egy egész sor csak az ilyen készítményekkel van tele, kedvedre válogathatsz az ízlésednek, bőrödnek, pénztárcádnak megfelelően.
2017. aug. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A többiek már leírták, amit akartam, hogy intim mosakodót vegyél. A legjobb a teljesen illatmentes, hipoallergén cucc, ha nagyon érzékeny a bőröd.
2017. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem is nagyon kéne mosogatni tiszta vízen kívül semmivel.. Ha mégis intim mosakodót akarsz venni, akkor illatmenteset vegyél. A legtöbb hüvelyi fertőzés a túlzott tisztálkodás miatt alakul ki.
2017. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, Canestenre meggyógyult.
2017. aug. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!