Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Balra ferde a péniszem,...

Balra ferde a péniszem, lehetne ezt orvosolni valahogy?

Figyelt kérdés
a péniszem bal irányba elferdült, arra gondoltam, hogy lehet azért van mert túl sokat maszturbáltam erősen a jobb kezemmel, ha ballal maszturbálnák akkor kitudnám egyenesíteni, és ha ferde az zavarja a lányokat?
2017. aug. 4. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok férfi van, akinek nem teljesen egyenes. Ha csak enyhébb a görbület (nemi életben nem zavaró mértékű), az nem gond. A maszturbáció erre nincs hatással.
2017. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Jaj Istenem,dehogy fogja zavarni a lányokat.

Engem pl.kimondottan felizgat a ferde farok,de az egyenesebb is teljesen megfelel.

Nem tudsz rajta változtatni és ne is akarj,jó ez így,célnak tökéletesen megfelel.

2017. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Gipszbe kell rakni.
2017. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ezt legjobban egy szexis barátnő tudja orvosolni
2017. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mekkora számít enyhének?
2017. aug. 4. 18:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez változó. Lehet nagyobb görbület is normális, ha az nagyobb ívben történik, de lehet kisebb, már 45 fokos is kóros, ha kis ívben, pontszerűen, adott helyen görbül.

Kóros esetben természetesn szükség van orvosi, műtéti segítségre is.

Normál elváltozást nem nagyon fognak műteni, kiegyenesíteni pedig nem nagyon lehet házi módzserekkel.

2017. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szamo77db ***** válasza:
Világ életemben jobb kézzel csináltam és még sem görbült el balra! Nem hiszem, hogy a jobb kezes maszturbálásnak a pénisz balra görbülése lehet a következménye. És ez persze fordítva is igaz!
2017. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!