Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ball oldali feszülő érzés....

NorbHuN kérdése:

Ball oldali feszülő érzés. Néha szúró. Mik lehetnek az okai?

Figyelt kérdés
Ball oldalt a hasamnal nyújtózkodáskor feszülést érzek s van mikor szúr. Néha a ball mellemen is érzem. Már körülbelül 2-3 hónapja. Vérvétel tüdő szűrő szív ultrahang minden volt. De hasi ultrahangara csak 2 hét múlva kaptam. Mi lehet a baj? Gerinc ferdülés? Vagy izom be csípődés?

2017. aug. 6. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó ég. Pont erre keresem én is a választ. Nem tudok rájönni, mi lehet a gond. Az én tüneteim: nyújtózkodáskor olyan, mintha valami a karomtól egészen a hasamig átfutna, megrepedne. Konkrétan mintha feszülne a bőröm és repedne. Ha volt vérvétel, szív,tüdő ultrahang, akkor irány a neurológia, reumatológia. Én holnap megyek vérvételre, ultrahangra
2017. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neurológián voltam 2x is. Mert hónapokig fájt a fejem.. Semmit nem talaltak. Koponya ct. Aztán az lett hogy porarka allergia.. Most hogy ki hat e oda nem tudom. De vérvételem már volt vagy 3 is az iden s semmi. Már csak hasi ultrahang de majd csak aug 24. Én.. Addig is bírja ki az ember.
2017. aug. 6. 21:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is pont ugyan ez. Szóval remelem hogy belső szervi gondok kizárva..
2017. aug. 6. 21:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem nem lesz semmi komoly, jobbulást kívánok neked!
2017. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!