Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A pénisz görbületet hogyan...

A pénisz görbületet hogyan lehet észlelni vagyis a kórosat?

Figyelt kérdés
Nemtudom ha a pénisz felfele kerekedik,tudom hogy nem mindenkinek egyenes de nemtudom hogy az enyém most hatással lehet a nemi életemre vagy sem? nekem kb mint egy banán úgy görbül. 16F

2017. aug. 7. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmiféle hatással a nemi életedre.
2017. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most mi ezt honnan tudjuk, nem látunk be a gatyádba. Meg banánból is sok féle van, van amelyik még pont jó, van amelyik túl görbe.


Ami a lényeg, ha nehezíti, vagy akadályozza a közösülést, akkor mondhatod, hogy kóros, ha nem, akkor ne aggódj, még normális. Első esetben érdemes felkeresni orvost, ha nincs probléma a közösüléskor, akkor pedig egyszerűen ilyen, el kell fogadni.

2017. aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,


Olvasd el ez a cikket, reméljük nincs semmi baja a szerszámodnak!

[link]


Érdemes még erre rá keresned: Peyronie-kór


+++

és ezt elolvasni és diagnosztizálni magad, ha nem megy magadtól akkor kérj segítséget anyukád/ apukádtől!

[link]


Én nagyon szereted a banánt, jobban mint a KanMajmok.

2017. aug. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!