Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csípő, égő fájdalom pisilés után?

Csípő, égő fájdalom pisilés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves vagyok, egy napja jelent meg ez. A makkomnál alapjáraton csak akkor fáj amikor gyengéden megnyomon. Viszont pisilés és orgazmus esetén csíp, éget kb. 3 percig, majd utána megint nem fáj annyira. Mit tehetek ez ellen? Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2017. aug. 12. 13:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Elmész urológushoz és megmondják, hogy milyen fertőzésed van (mivel ez fertőzésre utal) és kikezelnek. Beszélj vele a szüleiddel, hogy vigyenek el orvoshoz.
2017. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Van tipped, hogy mit fognak csinálni? Kelleni fog még nekem :D
2017. aug. 12. 14:04
 3/18 anonim ***** válasza:

Valószínűleg adnak egy poharat, hogy pisilj bele, amit elküldenek tenyésztéses vizsgálatra, megállapítják, hogy van-e a vizeletben kórokozó és ha igen, akkor milyen és milyen mennyiségben és kapsz rá gyógyszert.:)

Nyugi, semmi fájdalmasat nem fognak veled csinálni.:)

2017. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De az lehet, hogy szexuális úton kaptam el? Ha igen, ugye nem HÍV vagy akármi ilyesmi?
2017. aug. 12. 14:22
 5/18 anonim ***** válasza:

13 évesen nemi úton???

Te jó ég!!!

Meg rögtön HIV? Na ezért inkább még kis autózz és ne a nemi élettel foglalkozz. Amúgy nyugodj meg, szimpla húgyúti fertőzésnek, avagy gombás fertőzésnek tűnik. (Utóbbi esetében vehetnek a felszínről mintát tenyésztéses vizsgálathoz - nyugi, az sem fájdalmas.)

2017. aug. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Jó na... :D Egyébként a társam tehet róla szerinted?
2017. aug. 12. 14:27
 7/18 anonim ***** válasza:

Bármelyikőtök elkaphat egy gombás vagy húgyúti fertőzést. Bárhol. Akár mosdóban is.

Viszont nagyon jól ide-oda lehet dobálni, ha nincs mind a két fél kikezelve.

2017. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A barátomnak nincs ilyen problémája mint nekem.
2017. aug. 12. 14:38
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél okoz tünetet. Illetve ebben az esetben te vagy az, aki nagy eséllyel megfertőzheted a másik felet. Ha már nem tetted volna meg, csak még nincsenek jelei a másiknál.
2017. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Amúgy szerinted ha a szeretkezés előtt kaptam el (Hétfőn volt ez, viszont nekem tegnap este kezdett el fájni.) a barátom is elkaphatta? Egyébként neki nem fáj és semmi baja. Vagy ha ugye neki nem fáj akkor nem tőle kaphattam el?
2017. aug. 12. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!