Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hány éves korig nőhetek?

Hány éves korig nőhetek?

Figyelt kérdés
4. osztályig, amíg általános iskolába jártam, én voltam a 2. legmagasabb az osztályban. Mikor bekerültem a nyolcosztályos gimnáziumba, kb. 7 osztályig, egy jóval magasabb osztálytársam volt, utána voltunk vagy 5-en akik pont egyforma magasak. Most 8. osztályban az orvosi vizsgálaton 174cm-t mértek. Viszont mindenki legalább fél fejjel magasabb nálam. Ma pl. 170cm-t mértem. Azt veszem észre, hogy folyamatosan változik a magasságom. Van, amikor magasabb, van amikor alacsonyabb vagyok. Van esélyem arra, hogy legalább egy 178-180cm magas legyek? 15 éves vagyok, nagypapám 178cm körüli, dédnagypapám még nála is magasabb volt. De egyébként más magas nem volt, meg nincs is a családban.

2017. aug. 14. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:

A fiúk 16-17 éves korukig nőnek. Mivel nem vagytok teljesen azonos korban az osztálytársakkal, 1-2 év eltérés is lehet, így az nem mérvadó a hasonlítgatás.

Estére 1 centivel lehetünk alacsonyabbak, de egyébként nem változik (lefele)!

2017. aug. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, még nőhetsz néhány centit, de ha 15 éves vagy, 8-10 centiméter változás már nem valószínű. Reggel, felkelés után magasabb az ember, mint a nap többi részében, de 4 centit biztosan nem ingadozik a magasságod.
2017. aug. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esélyed meg van rá, fiúk növekedése 18 körül áll be véglegesre.Az izomzat,csontozat viszont 25 éves korra alakul ki

A reggeli,és már a délutáni magasság közt azért van 1-2 cm eltérés,mert éjjel alvás közben a porckorongok megszívják magukat nedvvel,és növelik a gerinc hosszát.

Ez a nedv aztán napközben szép lassan kipréselődik,csökken a magasság .

2017. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szüleid milyen magasak ?
2017. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!