Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan fogyhatnék ennyi...

Hogyan fogyhatnék ennyi idősen? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Hát sziasztok!13 éves fiú vagyok.Nem vagyok megelégedve a testemmel,ugyanis kicsit ducibb vagyok.Már elég hosszú ideje tervezgetem hogy kezdek magammal valamit,mert az a felesleg magától nem fog lemenni.El szeretnék menni box edzésre,de azon kívül még szeretném magam egészségesebbé tenni.A méretem 155cm,a súlyom pedig 58-59..Ami engem annyira elkeserít mikor mérlegre állok hogy az életkedvem is elmegy.Főleg az zavar amikor mondják a szüleim is hogy meghíztam...Meg a barátaim.Egyszerűen fogyni akarok,de nincs meg az a motiváció ami arra késztetne hogy ,,igenis le fogok fogyni!".Tudom,ezek elég furcsa mondatok egy fiútól,ráadásul aki 13 éves.De az osztálytársaim alig haladják meg az 50 kilót,én meg 60 leszek..Valaki tudna segíteni?Nagyon hálás lennék

2017. aug. 14. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

sportolj sokat

én is kövérkés voltam, mára már moddelkedek

17/f

2017. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbálj rendszeresen többet mozogni, pl séta, futás és kevesebb kenyeret, zsíros dolgokat enni.

Hamarosan úgy is sokat fogsz nőni az is segíteni fog.

2017. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te ezekszerint csak elkepzeled h le akarsz fogyni, de nem teszel erte semmit, csak neha keseregsz h miert vagy ennyi.

Erőt kell venned magadon es azt mondani hogy holnaptol elkezded az uj eletformad.

Tűzd ki azt hogy 2018ra, januarra sokkal fittebb leszel.

Ehhez persze elsosorban az etrendeden kell valtoztatni. Nem tudni mit szoktal enni, de mindenkepp hagyd el az edessegeket, es a cukros uditoket. Mar a egy nagy lepes.

Illetve etkezz fehrjedusabban. Folyadekod a vizbol alljon.

Edzest teintve eleinte az is eleg ha mondjuk felorat temposabban setalsz, mjd 2 het mulva futsz. Vg biciklizz. A box sem lesz rossz.

Csak kitartas kell. Mutasd meg a tobbieknek es magadnak elsorsban.

Sok sikert az eletmondvaltasodhoz.

;)

Ja es a kilokat eleinte nem merd, majd latod azt aaz alakodon. Csak a kedved mehet el, mivel van mikor izom epul es zsir bomlik akkor az kgban annyira nem mutatkozik meg es azt hiszed hirtelen h nincs is ertelme.

Csak elszantsag kell. :)

2017. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon szépen köszönöm! :) Meghoztad a kedvem. :D Esetleg még annyit megkérdezhetnék,hogy van-e esetleg olyan oldal ahol le vannak írva az egészségesebb étrendek?Ja és anyukámnak elmondtam,aztmondta hogy próbál keresnj személyi edzőt,ha nem talál,el mehetek boxolni.És ha elmegyek mondjuk reggel futni,akkor hány kilómétert tegyek meg?
2017. aug. 16. 18:48
 5/6 anonim válasza:

Nekem az egyik haverom egy év alatt fogyott le 15 kilót, úgy, hogy kevesebbet evett, mint előtte, és sorozatnézés közbe szobabiciklizett. Az a lényeg, hogy kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyit felhasználsz, és akkor automatikusan fogyni fogsz.


F16

2017. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Találtam egy nagyon jó programot,amit profi testépítők tettek össze,és bevált. :D 2 napja csinálom,de már most fogytam 2 kilót :D
2017. aug. 18. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!