Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Úgy érzem, hogy rövid a...

Úgy érzem, hogy rövid a fityma fékem, de nem vagyok benne biztos. Hogy tudom ezt megállapítani?

Figyelt kérdés
Még nem szexeltem soha, tehát biztosan nem tudom. Segítsetek légyszíves! Lesz ezzel gondom és menjek orvoshoz, hogy vágja át? Nem tudom, hogy szabad-e ide képeket csatolni, de feltöltöttem egy kölsős képmegosztóra képeket. Ha belinkelhetem ide, akkor szóljatok, egyébként privátban elküldöm a linket.

2017. aug. 15. 16:05
 1/2 .,,.,,.,, ***** válasza:
Ha nem tudod rendesen hátrahúzni a fitymádat, vagy ha felgyűrődik a makk alatt akkor rövid a fitymafék, de ha nem tudod lehúzni a makkról akkor viszont szűkületed van.
2017. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Menj el urológushoz, megnézi, ha gond van egy rutinműtét, ha nincs akkor megnyugszol. Ha még fog fejlődni a cerka (17-18 éves korodig még nőhet) akkor nem szabad megcsináltatni, mert a hegesedés később probléma lesz. Ha nem túl rövid akkor te is tudod nyűjtani maszturbáció közben és idővel kialakul.
2017. aug. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!