Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miez a péniszemen? (Kép lent SOS)

Miez a péniszemen? (Kép lent SOS)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám hogx amint a képen is látszik hámlik vagy nem tudom mivan a makkomal.. Kb 1 héttel ezelőtt kis piros pöttyök jelentek meg rajta ami nagyon zavart, és ezérz bekentem egy kenőcsel az elis tüntette és azóta ilyen.. Reggel amikor felkeltem úgy gondoltam megnézem.. Fájt amikor felhúztam a bőrt és láttam hogy a makkom kivan száradva, tehát nincs benne nedvesség.. Elkezdtem dörzsölni a makkom és ez lett az eredmény ami a képen látható... Kérlek segitsetek!

[link]


2017. aug. 17. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Mivel dörzsölted?

Simán kiszáríthatta a krém az érzékeny bőrt és most hámlik.

2017. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az ujjamal dörzsöltem, most mit tegyek?
2017. aug. 17. 13:30
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Menj el bőrgyógyászatra.
2017. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Irány a nemi gondozó.
2017. aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szamo77db ***** válasza:
Szerintem is lássa bőrgyógyász!
2017. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Folyó csapvíz alatt le kell mosni, hüvelykujjal dörzsölve. Sosem szabad zsíros krémet rákenni, mert elhal alatta a nyálkahártya és csak napok alatt regenerálódik.
2017. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!