Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem akar nőni a péniszem?

Miért nem akar nőni a péniszem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már 1-2 éve idegesít ez a kérdés. Most 1 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel és már felmerült ez a téma. Mivel ő még szűz és én is ezért nem akarjuk elsietni. De ha arra kerül a sor szerintem nagyon de nagyon gáz lesz ha nem lesz merev állapotban a péniszem időben és meglátja úgy hogy kicsi.

Nyugalmi állapotban: 4-5 cm

Merev állapotban: 11.5-12 cm

Gondolkodtam már az orvoson is csak mondom előbb rákérdezek itt hogy ti mit gondoltok. :)


17/F



2017. aug. 18. 07:14
 1/9 anonim válasza:
Lehet hogy későn érő vagy én most pl örülnék egy 12cm-es pénisznek..
2017. aug. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Későn érő mi? :D Hát remélem :D

Erre nem gondoltam még....de ideje lenne már szerintem...

2017. aug. 18. 07:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem fogja meglátni és nem fogja érdekelni.

Ő meg lehet pont azon parázik hogy te ha meglátod a sunáját , mert vagy baba vagy saláta és ha szőrtelenitette , te mit fogsz szólni hozzá. Ne azzal foglalkozz. Először még örülj ha valamennyire normálisan sikerül dugni, majd idővel fog az kiderülni hogy illetek e egymáshoz ezen a téren.

De ezzel a mérettel nincs baj, ne itt a 20 centis hazugságokból indulj ki.

2017. aug. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem éppen jó
2017. aug. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
2017. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én azt szeretném tudni, kinek volt az agyszüleménye, hogy pénisz folyamatosan növekszik. 17 éves korodra már régen megállt, ennél nagyobb nem lesz.
2017. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szamo77db ***** válasza:
Ide írt valaki, hogy 12 centivel boldog nemi életet élnek. Lány volt az illető. Tehát ne idegeskedj, ne görcsölj, ha eljön az idő, mert azzal csak rontasz a helyzeten.
2017. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ide írt valaki, hogy 12 centivel boldog nemi életet élnek. Lány volt az illető.

---

Egy lány 12 centis farokkal? :-))

2017. aug. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szamo77db ***** válasza:
Elnézést, félreérthető volt. A lány barátjának volt 12 centi és boldogok voltak vele. A fiú is, a lány is. A kérdezőnek is ha 11-12 centi és ügyes, boldogok lehetnek.
2017. aug. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!