Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vannak olyan srácok akik full...

Vannak olyan srácok akik full meghagyják lent szőrösen mint én? 22/f

Figyelt kérdés

12cm lógva, állva 18, és hónapok óta "növesztem" a fanszőrömet.

Vannak olyanok akik így tesznek?

Kort is írnátok majd?



2017. aug. 21. 12:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
én se nyirtam még le soha 20 F
2017. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
Én van,hogy legyantáztatom.. régebben borotváltam, de mindig piros pöttyös lett a környéke és eszméletlen módon viszketett, azon kívül pár nap múlva szúrós borosta nőtt(gondolom begyulladt pár szőrtüsző, akárhogy is próbáltam ellene védekezni krémekkel,stb)..ezért inkább elkezdtem kozmetikushoz járni aki szaxerűen leszedi, azóta pedig tök jó sima és nem viszket, gyulladás sincs.. de általában meg szoktam hagyni, mert engem nem zavar, csak a nagy melegben szedetem le (higiénikusabb szerintem)..
2017. aug. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
Bocsi,hogy hozzá szólok,de én lányként biztos,hogy nem oráloznék olyannak,aki bozontot hagy magán. Ahogyan én sem hagyok bozontot magamon,mert gondolom nem szívesen nyalogatja senki. Nagyon megöli a vágyat. :)
2017. aug. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%
Nàlunk se divat a csupasz,de fazonra,rövidebbre van vàgva.
2017. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%
Totál leborotválom. Nekem bejön ha csupasz. Kényelmes érzés.
2017. aug. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Kinek mi. Én felül levágom. Utálom ha azt látom, hogy ott szőrös és ha kicsit tépi.
2017. aug. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nekem is natur szőrös
2017. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!