Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszértágulat műtétem...

Herevisszértágulat műtétem volt 1 héttel ezelött és tegnap elkezdett fájni illteve meg is van nagyobbodva ez normális?

Figyelt kérdés

2017. aug. 28. 18:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Fáj a járás és a mozgás.Nagyon érzékeny
2017. aug. 28. 18:13
 2/2 anonim ***** válasza:

Helló.


Nekem ugyan nem volt ilyenem ( le is kopogom ), de elég sokszor sérültem már meg odalent, és valamely esetek eredményét még hónapok után is éreztem.


Kb: 2 hónapja sérültem meg jobban ott, azóta fájt egy pár hétig, és azóta egy tompa, éppenhogycsak idegesítő nyomófájdalmat érzek, ami szintén múlik, tehét hétről hétre egyre tompább.


A dokim azt mondta, hogy az ott levő nagyon finom idegek miatt van. Hiába, hogy meggyógyul a seb, a trauma miatt lassabban múlik el a fájdalom. De egyszer elmúlik, az holtbiztos! :-)


Egy pár hét múlva, mikor majd újra masztizhatsz ;-) finoman masszírozhatod, szép lassú, egyenletes nyomással az egész zacskót átfogóan.


Nekem már utána sokkal jobb lett. Vegyél 2-3 naponta finom fürdőt, utána hagyd megnyugodni. Talán az a legjobb, ha lefekvés előtt 1-1.5 órávalnfürdesz.


Iszogass gyógyteát, kisvirágú füzike,pásztortáska,,kamilla,galagonya, ezek mind a férfiasságunkat hivatottak védeni! :-)


Nem voltak hülyébbek az emberek több ezer évvel ezelőtt sem.... :-) , amikor gyógyfüveket alkalmaztak ilyen gondokra.


Remélem segítettem.


Gyógyulgass, és vigyázz a szerszámra! :-)



Balázs ( 18 / Férfiú )

2017. szept. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!