Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nincs merevedésem?

Miért nincs merevedésem?

Figyelt kérdés

Most voltam gólyatáborban, 5 napja alig/vagy nincs is merevedésem, ma is próbáltam "könnyíteni" magamon, de nem állt fel teljesen.


Tegnap úgy-ahogy sikerült zuhanyzás közben.


8 nappal előtte véget ért egy rövid, de szexben gazdag kapcsolatom, kicsit bántam, bár akkor is előfordult, a végén, hogy annyira ráparáztam a dologra, hogy lelankadt picit, de "újraélesztettem". :D


Okolható-e a fáradtság érte? Bár már 2 napja itthon alszok, továbbá alkoholt is ittam(keveset), nem voltam részeg táborban, de nem szoktam alkoholizálni.


2017. aug. 28. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A kimerültség és a rossz hangulat is okozhatja. Pihend ki magad rendesen és ne stresszelj ezen!
2017. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyébként egyáltalán nincs szexuális étvágyam napok óta, gólyatábor előtt még ment 3 napig rendesen (egyedül)..


Csak eszembe jutott, hogy nincs-e valami baj vele, és most elkezdtem aggódni....

2017. aug. 28. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű fáradság .
2017. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fáradtság, stressz
2017. aug. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!