Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszér műtét? Bővebben lent.

Herevisszér műtét? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mennyire számít rizikósnak egy herevisszér műtét? Hány órás műtét? Hány napot kell kórházban lenni? Meddig kell utána még kímélni magamat? Súlyzós edzést mennyi ideig nem szabad végezni?

2017. aug. 30. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez egy 20 perces rutin műtét. Nem rizikós, ritkán alakul ki szövődmény. Általában 2 napot kell kórházban lenned, egyik nap bemész aznap műtenek, és másnap ha minden rendeben délelőtt hazaengednek. 3-4 napig ajánlott pihenni műtét után. Utána lehet bármit csinálni kivéve emelés, mert azt csak 4 hét múlva lehet, és önkielégtés, szex ezeket pedig kb 2 hét után.

Tehát ha műtétet javasolt az orvos akkor műtesd meg, ne fél, meg fogsz gyógyulni!:)

Engem 2 hónapja műtöttek herevisszérrel, és meggyógyult, és egyáltalán nem félelmetes a műtét.

Ha van kérdésed kérdezz nyugodtan, privátban is akár!


Hány éves vagy?


Üdv

20F

2017. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. 20/F vagyok én is.


Igazából még orvosnál sem voltam, de el kell menni úgy néz ki. Pár napja van egy fura érzés a bal herémnél. Nem azt mondom, hogy fáj, inkább kellemetlen. Alhas felé van egy enyhe fájdalom érzet. Bal herém alján kis is tudok tapintani valamit, ami érzésre teljesen ugyanolyan, mint egy ér.

Ezek alapján ahogy olvasgattam, csak ez jöhet szóba. Vártam pár napot, hátha elmúlik, de ugyanúgy fen áll ez a panasz.


Maga a műtét akkor gondolom érzéstelenítéssel zajlik?

Kicsit megijedtem tőle, mert itt írták, hogy lehetnek durva következmények. Here sorvadás, impotencia stb. Illetve, hogy fél évig nem szabad kondizni. Emiatt ment el kicsit a kedvem tőle.

2017. aug. 30. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Általában érzéstelenítéssel csinálják, de lehet h altatnak, igazából ez az altató orvostól függ (engem pl altattak). Igazából teljesen mindegy h altatnak vagy érzéstelenítenek, mert nem fogsz semmit sem érezni egyiknél sem.

Én úgy tudom h kicsi az esélye szövődményre. De impotenciát nem okoz azt tuti, semmi köze nincs hozzá!

De viszont ha nem kezelik akkor komoly következménye lehet pl meddőség, és here elsorvadást is okozhat a visszér, mivel rossz a here keringése.

Nem kell félni a műtéttől, érdemes lenne minél hamarabb orvoshoz menned, főleg ha már fáj is!

Jah és a műtéti heg a lágyéknál lesz bal oldalon a here felett, vagy vízszintesen, vagy függőlegesen, ez a műtéti eljárástól függ.

2017. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És az emeléssel csak 1 hónapot kell várni, nem kell 6 hónapot.
2017. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

E betegség kíváltója legtöbb esetben ebben a korban a megerőltető sportolás .Az emelgetések meg főképpen .

Ismered a régi mondást ? Ne emelj nagyot,mert megtökösödsz !

Ez egy olyan betegség ,ami bármikor ki ujúlhat .

2017. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Engem is holnap műtétnek vele 19/F :(
2017. aug. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na miújság, rendben ment a műtét nektek, minden megjavult?
2022. jún. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hol csinálnak ilyen műtétet Budapesten?
2023. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!