Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintem makk gombám van,...

Szerintem makk gombám van, mert piros pöttyök vannak rajta, és viszket is. Ilyenkor bőrgyógyászhoz, vagy urológushoz kell menni?

Figyelt kérdés

Illetve ha a barátnőmmel gumival védekezünk akkor ő tőle elkaphattam, vagy én megfertőzhettem? Ő neki nincs semmi panasza. De attól még neki is kéne orvoshoz menni?


Köszi előre is!


2017. szept. 3. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Neki nem kell orvoshoz menni. Vegyél a patikában Canesten krémet, és kezeld ki magad. A doki is ezt adna, ha gomba.
2017. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Canesten jó rá.De a csajnak is kezelnie kell magat canesten krémmel+canesten hüvely kúppal.De ha orvoshoz akarsz menni bàrmelyikhez mehetsz
2017. szept. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ha nem muszáj akkor inkább nem megyek orvoshoz, bár azt gondoltam, hogy ezt orvos nélkül nem fogom megúszni, de ezek szerint de. Akkor kenegetni fogom Canestennel.

2017. szept. 3. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!