Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire normális hogy 33...

Mennyire normális hogy 33 éves férfiként lankadt állapotban sem tudom felhúzni a fitymát? (körülmetéltetni viszont nem akarom)

Figyelt kérdés
2017. szept. 9. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Eddig hogy mosakodtál..?Nehogy azt mondd,hogy 33 évesen vetted észre,hogy szűkületed van?

Sajnos,ha már lankadtan sem megy,akkor 99 %,hogy metélni kell,de urológushoz menj el,megmondja,hogyan tovább.

2017. szept. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szétfeszítettem áztattam, így belement a viz, nem gyulladt, nem büdös, semmi ilyen higiéniai gondot nem érzékelek.


Ettől félek hogy metélés lesz....

2017. szept. 9. 10:32
 3/14 Alain Delon ***** válasza:
De miért félsz a metéléstől? Ha kell, akkor kell. Ez olyan, mint pl. egy fogászati kezelés: ha szükség van rá, akkor meg kell csinálni.
2017. szept. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Utána állítólag sokkal rosszabb hegyes Edit foltosodik kiszárad érzékeny lesz stb.
2017. szept. 9. 10:49
 5/14 A kérdező kommentje:
Hegesedik
2017. szept. 9. 10:50
 6/14 Alain Delon ***** válasza:
Így felnőtt fejjel biztos nagyon furcsa lesz utána, de mivel én gyerekkoromban átestem ezen, már hozzá tudtam szokni. Különben semmi gond nincs így vele. Van itt egy ehhez kapcsolódó videó, kicsit elbviccelve a dolgot: https://www.youtube.com/watch?v=1dNy_ZYKaUI
2017. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A szex hogy ment eddig? Vagy még szűz vagy?
2017. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7. Hogy lennék már szűz ennyi idősen? Teljesen jól ment abszolút nem fájt a szex és nem is fertőztem meg a nőt, nem mindenkinek rossz úgy a szex, szakirodalom is azt írja hogy gondot OKOZHAT a szexuális együttlét.
2017. szept. 9. 11:56
 9/14 A kérdező kommentje:
Amúgy eddig 4 barátnőm volt és hosszú kapcsolatok tehát nem lehetett rossz a szex
2017. szept. 9. 11:57
 10/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért nem volt kellemetlen élmény a szexuális együttlét,mert lankadt állapotban sem megy hátra a fitymád,tehát nincs minek feszülnie.Akinek csak egy kicsit is hátra lehet húzni,annak már nagyon rossz,feszítő érzése van.

Mondjuk én idegenkednék egy ilyen pénisztől.Természetellenes.

Most miért kezdett el érdekelni a dolog?

2017. szept. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!