Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ez egészséges?

Szerintetek ez egészséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 15 éves fiú vagyok, és nem tudom, hogy normális-e az, hogy kb. az egész testem fehér (attól egy kicsit azért sötétebb, de mondjuk fehérnek), és a cerkám pedig barna. Szerintem amúgy tök jól néz ki, meg minden, de nem tudom, hogy ez egészséges-e így.

2017. szept. 17. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen rendben van így. Azon a területen általában sötétebb a bőr.
2017. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Főleg amikor nem áll, a bőrben található pigmentrészecskék közelebb helyezkednek el egymáshoz, így az alapból is kissé sötétebb testrész még ötétebb
2017. szept. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ohh, tök jó, nekem így tetszik is. :) Köszi a válaszokat.
2017. szept. 17. 15:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Sokaknak sötétebb színű a cerkája, egyik haveromnak például sokkal barnább, mint a bőrszíne. Semmi baj azzal, ha nem az van, hogy a fehér bőrödhöz képest fekete a farkad. 😀
2017. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem, azért ennyire nem durva a helyzet. xD :D
2017. szept. 18. 16:15
 6/8 anonim ***** válasza:
#4-es voltam, és azt gondoltam, hogy nem ennyire eltérő a különbség, de akkor végül is mennyivel barnább a cerkád? Vagy miért kérdezted meg, hogy egészséges-e így?
2017. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Testedhez képest nagyon észrevehető az eltérés?
2017. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nálam nagyon eltérő
2017. szept. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!