Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek miért van hogy az...

Szerintetek miért van hogy az arcomon már 1-2 éve nagyon sok piros és csúnya pattanás van. Mindent kipróbáltam már és nem értem hogy miért nem múlnak már el. Azon gondolkoztam hogy maszturbálás miatt előjöhetnek?

Figyelt kérdés
pattanás
2017. szept. 17. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

A maszturbálásnak semmi köze nincs hozzá,

fiú vagy vagy lány? Ha lány, akkor én megnézetném hogy nem-e PCOS

2017. szept. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
F/16
2017. szept. 17. 12:31
 3/6 anonim ***** válasza:
A maszturbációnak tényleg semmi köze hozzá. Kamasz vagy, ez az oka. Bőrgyógyásznál voltál már?
2017. szept. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
menj el bőrgyógyászhoz, míg nem késő, mert megmaradnak a hegek. majd ír fel kenőcsöt vagy gyógyszert és pár hét alatt elmúlik... felesleges itt szenvedned ezért még évekig, mikor 1 óra alatt elintézhető egy bőrgyógyásznál
2017. szept. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alkoholt és szalicilátot tartalmazó arcvíz segíthet. Mosdásnál az arcot nem szabad törülközővel törölni, mert azzal a bőrön levő és pattanást okozó baktériumokat csak szétkeni az ember, hanem papirtörlóvel felitatni a felesleges nedvességet. Archoz mosatlan kézzel lehetőleg nem kell hozzányúlni.
2017. szept. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Roacutan szerű gyógyszerek megoldják a problémát, de nagyon veszélyes mellékhatásai vannak.

Kérdezz bőrgyógyászt!

2017. szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!