Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy megy a spermavizsgálat...

Hogy megy a spermavizsgálat (urológiai célból)?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek volt többször is méh meg petefészek gyulladása, és a dokija azt mondta, hogy nekem is el kellene mennem kivizsgáltatni magam, hátha bennem van valami ami ezt okozza nála.


hogy megy ez? bemegyek az urológiára, kapok beutalót, bemegyek kórházba(mármint rendelésre) és ott elintéztetik velem és ennyi ,v hogy szokott ez zajlani? eléggé feszült vagyok, annyira megalázónak érzem.


2010. máj. 27. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én férjem is így volt ezzel. Gyakorlatilag egy szobában kell produkálni, így van:)
2010. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, senkinek sem ez az álmai netovábbja. Egy ismerős házaspárnál ugyanez volt a probléma. Náluk a felesége is elment a vizsgálatra, és ő segített. Próbálj te is a barátnőddel menni, mert nem biztos, hogy egyedül sikerül a mintavétel.
2010. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jön bnőm is majd, de mondjuk behívni nem fogom, erős lenne azért kicsit:)
2010. máj. 27. 20:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Férjemnek is kellett. Ketten mentünk be, egy külön kis szoba volt tele újságokkal stb. Közbe behallatszott minden kintről. Mi azért jót szórakoztunk az egész helyzeten. Persze kifele mi is pironkodtunk, de vannak ettől sajna kellemetlenebb dolgok is.
2010. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
be is lehetett zárni vagy valami az ajtót, h ne mehessen be senki?
2010. máj. 27. 21:03
 6/8 A kérdező kommentje:
amúgy mindenkinek köszönöm aki idáig válaszolt.
2010. máj. 27. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen be lehetett zárni az ajtót belülről.
2010. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nincs miért menni, de nem tudom, hogy menne, én ilyen helyzetben nem tudnék produkálni, még otthon is gátlásos vagyok csomószor, egy kórházban, tömegek által látogatott közintézményben örülök, ha pisilni tudok...


De azért ha jól tudom, azt is lehet, hogy ha max két órával előtte otthon az ember produkál, azt beviheti és az is megfelel.

Az azért nagyrészt megoldható szerintem.


Ha az nem lenne megoldható, akkor amúgy én nem tudom, mi lehetne. Nyilván semmi (?)

2010. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!