Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fehér pöttyök a makkom peremén?

Fehér pöttyök a makkom peremén?

Figyelt kérdés

Pár napja észre vettem hogy fehér pöttyök jelentek meg a makkom peremén és a makkon is egy pár. Meg van rajta pár piros folt.

Az egész péniszemet fehér dudorok de nagyon apro oldalt lent fent. A tövénél olyan mintha abbol nöne ki a szőr. De egyre több jelent meg az elmult 1 évben (elötte is volt elöször a fitymámon most meg az egész péniszemen. 15 vagyok még nem feküdtem le senkivel és ezért nem értem mitöl van. Normális válaszokat megköszönöm.



2017. szept. 27. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A makkon lévő fehér pötty lehet pearly peanly papules(ppp),ez nem betegség,csak esztétikai hiba,sok férfinak van.Ha nagyon zavar csak orvos segítségével,lézerrel lehet eltávolítani,amúgy nem kell bántani.Ez kamaszkorban,fiatal felnőttkorban jön elő.


Erre keress rá

2017. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fordyce foltokra keress rá (ez ártalmatlan esztétikai hiba), de képet csatolj, úgy könnyebb belőni mi lehet a baj. Egyébként pl. HPV szemölcsöt, gombát nem csak nemi úton lehet elkapni szóval érdemes dokinak megmutatni, hogy ne legyen baj.
2017. szept. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A péniszen valószínűleg Fordyce pontok vannak. A makk peremén pedig PPP. Viszont a makkom nem tudom mi lehet? Kép nélkül nehéz bármit is mondani. Keress rá a fentiekre, ha nem olyanok a tieid irány az orvos.
2017. okt. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!