Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 vagyok és még nem tudom...

13 vagyok és még nem tudom hátrahúzni a péniszem a makk mögé mert tartja egy úgymond bőrdarab a makkhoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 2. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán a fitymaféked tartja?
2017. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha az akkor mit tegyek? Otthon ezt tudom kezelni?
2017. okt. 2. 18:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a péniszhez tartozik.

Keress rá a neten arra,hogy:"fitymafék"

2017. okt. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Itthonilag nem lehet orvosolni? Nem akarom mondani a szüleimnek mert szégyellem hogy még csak 13 vagyok
2017. okt. 2. 18:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet orvosolni. Lehet nem is kell, de ha túl rövid akkor egy műtéttel megoldják. Ez még mindig jobb mintha akció közben (akár maszturbálás közben is) szakadna el és hozzá kellően vérezne meg fájna. És ha akkor sem kezelik és még rosszul is hegesedne össze, akkor állandóan probléma lenne vele.


Ciki dolog mert minden intim dolog kellemetlen, de még mindig jobb elmenni az orvoshoz és ő megnyugtatna hogy rendben van, vagy segítene hogy jó legyen, mint hogy állandóan ezen idegesítenéd magad és magától az ilyen jellemzően nem múlik el.

Erre pedig házi praktika nincs, gondolom nem készülsz saját kezűleg felvágni és kezelni a sebet, ahogyan a tornáztatás is felesleges mert ez nem gumiszalag hogy nyúljon oda-vissza, plusz ha elszakítod vagy felsérted akkor meg is csináltad a problémát magadnak.

2017. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hàt ja
2017. okt. 2. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a péniszedet kell hátra húzni és nem bőrdarab tartja. A fitymát kell lehúznia makkodról, amit a fitymafék tart. A kérdés inkább az, hogy jelenleg mennyire könnyen és meddig húzható le a fitymád a makkról nyugalmi állapotban, illetve ha merev a péniszed.
2017. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hátha szégyelled hogy csak 13 éves vagy , akkor mond a szüleidnek azt hogy mindjárt 18 éves leszel.
2017. okt. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!