Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Komoly lehet a baj?

Komoly lehet a baj?

Figyelt kérdés
Körülbelül fél éve van ilyen húgy uti gondom. Nehezen indul meg a vizelés, valamikor csíp. Voltam urológián, baktériumtenyésztés negatív, prosztatám jó, sokat jártam oda de elmúlt. Azonban nem rég újrakezdődött és most reggel. Nagyon sárga fehéres vizelet és vér is távozott át sem lehetett látni rajta full zavaros, azóta is ég a húgycsövem. Eléggé betojtam, 25 éves vagyok.

2017. okt. 8. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Trichomonast néztek-e (protozoon), vagy csak baktériumot?
2017. okt. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Annyi van a papíron hogy. Kórokozó baktérium, ill. sarjadzó gomba nem tenyészett. Éjszaka is kb 2 hónapja éjszaka is járok pisilni amit eddig soha. Nagyon sokat kell állnom wc felett hogy meginduljon, és most reggel mondom felfogom a vizeletemet. És eleinte sárga volt jó erős, aztán fehér és piros dolog is ürült gondolom az vér lehet. Nagyon sokat iszok pedig, pai 3 liter megvan mindig. Járok is pisilni sokat, kb iszok és 10 perc múlva mennem is kell. Ultrahangom is nem rég volt, de az sem mutatott semmit, hogy lenne valami. Vérvételembe, V.fehérhe: H.OP V.Üledék: Amorf szemcse, CA-OX 2-3 fVS.

De mivel az orvos végig nézte és nem mondta hogy komoly baj lenne. Már ha észrevette.... Kedden újra csináltatok teljes vérképet, szerdán pedig újra elmegyek urológiára. Hát parázok kicsit mi lehet a gond, most ég is nagyon. Majd ma többször felfogom a vizeletemet, hogy mi a helyzet vele.

2017. okt. 8. 10:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a kalciumoxalát üledék a sok folyadék ellenére némi vesehomokra utal, de a fehéres foszlányok nyálkahártya pusztulásra, a zavarosság lehet baktériumtól is. Mindenképpen antibiotikumos kezelés látszik szükségesnek.
2017. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!