Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Még mennyit fogok nőni?

Még mennyit fogok nőni?

Figyelt kérdés
Most lettem 15 éves ,54 kg vagyok ,161 cm magas és rendszeresen sportolok (Calisthenics ) és arra lennék kiváncsi hogy még fogok nőni ? Apa 165cm , mikor kicsi voltam a doki azt mondta hogy 172cm magas leszek ,ezt még elérhetem ? 54 kg nem azért vagyok mert kövér vagyok ,azért mert izmos vagyok (kockák is látszanak ) ?

2017. okt. 13. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Még 117 millimétert.
2017. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt sportorvostól kérdezed, akkor is csak röntgenezés után tud válaszolni (ha lábadban a csontok vége még szürkés, akkor még nem zárult le a növekedés). Bár a Calisthenics jóval egészségesebb fejlődő szervezetnek mint a súlyemelés, de ez is gátolhatja a növekedést.
2017. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a doki jól mondta. Ha minden klappol, normálisan étkezel, akkor nagyjából tíz centivel biztosan magasabb leszel az apádnál...nagyjából tizenhat-tizenhét éves korodra.
2017. okt. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16-17 évesen még bőven növésben lesz.
2017. okt. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel apukád is elég alacsony és te is az vagy a korodhoz képest,akkora vagy mint egy 12,5-13 éves,így valószínűleg nem leszel magas 165-172 cm lehet szetintem is a várható magasságod.(bár vannak kivételek amikor alacsony apának magasra nő a fia,ahogy olyan is van,hogy magas apának alacsony lesz a fia,mert más rokon génjei jobban domináltak.
2017. okt. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!