Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Többi lent

Mi lehet ez? Többi lent

Figyelt kérdés

Olvastam a korai magömlésről.

Ugye amikor maszturbálok akkor én akkor kb 1-2 perc alatt micsodálok(nem tudom rá a helyes szót.)

Ez kora magömlés.

Tudom tudom. Hülye kérdés.



2017. okt. 17. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Amikor maszturbálsz és 1-2 perc alatt ejakulálsz (elélvezel, magömlésed van) az még nem nevezhető korai magömlésnek, de elősegíti a majdani korai magömlést. Korai magömlésnek azt nevezzük amikor a péniszed behatol a hüvelybe és ott igen rövid idő alatt bekövetkezik az ejakuláció. (1-2 perc) A tudatos maszturbálással ezt el lehet nagyrészt kerülni, be lehet gyakorolni uralni az érzést, hogy amikor közel kerülsz az elélvezéshez abba kell hagyni az ingerlés egy rövid ideig majd utána folytatható az ingerlés. Próbálj úgy maszturbálni, hogy legalább 15-20 percig tartson. Ha érzed, hogy közeleg az elélvezés tarts pár másodperc szünetet majd folytasd. Ha így tudod csinálni 15-20 percig akkor bekövetkezhet az elélvezés, és nagy lépést teszel ahhoz hogy majd ne legyen korai magömlésed..
2017. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Érteeem.

Köszi :)

2017. okt. 17. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem volt hülye kérdés, ha nem is tudtad pontosan megfogalmazni. Az előző válaszló elég konkrétan kifejtette, hogy miről van szó, így már nem kell hozzá tennem semmit. Amit te leírtál, az még nem nevezhető korai magömlésnek, de igaza volt a hozzászólónak, hogy érdemes gyakorolni a minél tovább tartó masztit!
2017. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

A túl hosszúra nyújtott maszti ugyan olyan rendellenes ,mint a rövid ideig tartó .Mert ennek is meg van a hátul ütője .

Szintén kapcsolatos a szexel .

2017. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A korai magömlés az nem 1-2 percet, hanem csak néhány másodpercet jelent.
2017. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!