Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vörösödés makkon, mi lehet?

Vörösödés makkon, mi lehet?

Figyelt kérdés

Makkon fityma alatt,enyhe vörösödés volt látható,egyébb tünet nem volt,nem fájt,nem viszketett semmi,csak vörös folt. Elkezdtem canestennel kenni,minden nap kétszer,majd úgy a 10. nap abbahagytam,mert nemhogy javult volna,szerintem csúnyább lett,a vörös folt kiterjedtebb lett,egyébb tünet továbbra sincs,csak már vörösebb és nagyobb lett a vörös folt. Szerintetek ez mi lehet? Esetleg kezdjem el használni betadine oldatott? Valakinek tapasztalat?

Tudom orvoshoz kéne menni,de csak decemberre van időpont sztk-ba,a maszeknál meg 1,5-2 hét múlva.

Köszi



#pénisz #gomba #vörösödés.
2017. okt. 22. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

ne menj sehová..hanem minden hugyozás után mosd meg a lompost vagy a csapban, vagy a bidében..óvatosan megszárítod, majd hátrahúzott bőrrel ráfújsz egy DM-ben is kapható "Brado life" fertőtlenítő szprét..


pik-pak elmúlik. Ha van otthon hipermangánod(már rég nem forgalmazzák) akkor céklalé színű langyos(farokmeleg)vizet keversz a lavórban, és azzal öblögeted.


minden nap többször is mosd, fertőtlenítsd.

elmúlik minden.

2017. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Kipróbálom.

2017. okt. 22. 20:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha gomba lett volna, azt a Canesten 10 nap alatt elmulasztotta volna.

Más betegséget meg nem tudsz házilag gyógyítani.

Jelentkezz be SZTK-ba, vagy ha van pénzed rá, maszekhoz.

Ha esetleg mégis valami jelentéktelen dolog, akkor addig úgyis elmúlik, és odaszólsz, hogy ne várjanak.

2017. okt. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!