Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fájhat here alatti rész?

Miért fájhat here alatti rész?

Figyelt kérdés
Van ugye here alatt az izom, ott lentebb kicsit szokott fájni. Kitapogattam és olyan mintha a csont fájni picit.néha szokot fájni, ez mitől lehet. Valamint reggel akartunk sexelni barinömme de nem lettem meg, végén mikkr levettem a gumit tiszta piros volt létezik elszoritotta volna ? Sose volt ilyen gondom,degumi is nehezenment fel,mintha valami ocska durex utánzat lett volna. Egyébként kuton vettem és piros durex. De már szines se olyan volt és ugy kelett felküzdeni, létezik ha elszoritja az ereket akkornem lesz meg az ember ? 27 vagyok.

#òvszer #here alatti fájdalom
2017. nov. 2. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Orvosi problémákkal irány az urológus, ne a neten diagnosztizáld magad.


Gumi: vannak különböző méretűek, próbáld ki és meglátod, hogy ezzel van-e a probléma. Figyelj, hogy ha túl laza, akkor nem alkalmas a védekezésre. Szexshopokban jellemzően nagy választék van. Elszorítás: ettől éppen hogy tovább marad merev, ezért szoktak péniszgyűrűt használni.


Ne görcsölj rá arra, hogy nem mész el szex végén. Oldjátok meg máshogy pl. barátnőd segítsen stb.

2017. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!