Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet ilyen a Párom...

Mitől lehet ilyen a Párom heréje, herezacskója?

Figyelt kérdés

Két nappal ezelőtt mondta a Párom, hogy fájdogál a bal heréje, bele-beleszúrt neki. Áttapogattam mindkét heréjét, nyomásra nem volt érzékeny, nem volt más a mérete vagy a tömörsége, mint a jobb heréjének, nem volt rajta dudor. Másnapra javult, már nem fájt neki, csak azt mondta, hogy kényelmetlen, amolyan "teltségérzés" volt benne. Továbbra sem volt semmi velük, mikor megtapogattam. Azóta voltunk is együtt, és nem volt probléma, nem fájt neki akkor, és szokásos volt a sperma mennyisége, minősége. Viszont most, kb. egy 20 perce vettük észre, hogy a herezacskója enyhén sötétebb lett, mint szokott lenni, és nem kidudorodóan, de halványan látszanak is rajta az erek. Most már nem fáj neki egyáltalán, de továbbra is megvan neki az a kellemetlen érzése. Egyéb tünete nincs, a közérzete jó, se láz, se levertség.


Szokott fecskét hordani, a fájós napon is az volt rajta, azóta csak boxert vett fel, azt mondja, így kényelmesebb is.


Ülőmunkát végez.


Mitől lehetett mindez? Van ok aggodalomra? Van valaki, akinek esetleg már volt hasonlója?


Természetesen, ha nem múlik, elmegyünk vele orvoshoz.


Köszönöm a válaszokat!



2017. nov. 4. 12:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy 29 éves.
2017. nov. 4. 12:34
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdemes elmenni orvoshoz, mert akár mumpsz is lehet, ami sterilitást okozhat.
2017. nov. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mumpsz biztos nem lehet, annak más tünetei is lennének, de mint mondtam, ezen kívül semmi problémája nincs.
2017. nov. 4. 19:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen ajánlom az urológiai vizsgálatot!

Én elsőre azt gondolom, hogy talán csak felfázott...annak is vannak/lehetnek efféle tünetei, ill. ha nagyon el volt szorítva.

De sajnos lehetséges, hogy értágulat vagy éppen kezdetleges ér elzáródás állhat a háttérben (utóbbi akár heresorvadást is előidézhet, ne adj isten).

2017. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok évvel később van. Mi volt?
jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk, mi volt, elmúlt idővel. Azóta már 2 gyerekünk is született.
jan. 23. 11:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Hála Istennek, jó egészséget kívánok.
jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük , viszont kívánom!
jan. 24. 02:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!