Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Candida balanitis? Van vagyis...

Hell10002 kérdése:

Candida balanitis? Van vagyis lehet többi lent!

Figyelt kérdés
18éves vagyok és a múlt héten nagyon le betegetem! írtak fel antibiotikumot és hát a péniszemen olyan tünetek lettek mint ami a candida balanitis vagyis ahogy utána néztem netten annak néz ki nem merek vele el menni orvoshoz mert nagyon szégyenlösz vagyok enni se merek más előtt Lehet a antibiotikum miatt van?! vagy a barátnőmtől kaptam el! holnap megy ki vizsgáltatni magát és olvastam a neten hogy mások ebe 8-10évet szenvedtek és nagyon félek hogy velem is ez lesz és nem tudom mit csináljak nagyon meg vagyok ijedve olvastam a neten hogy az ecet jó rá 2napja kenek rá ecetet és múlik el de félek hogy vissza jön akor most ez a nemi betegség vagy hogy kell nevezni egy életre meg lesz nekem?. már 4napja nem aludtam hajnali 3kor meg munka..!.

2017. nov. 12. 01:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Öregem, 18 évesen már gáz, ha valaki nem tud vagy, csak lusta helyesen írni, ékezetekkel, írásjelekkel, plusz tördelni. De ha valóban csak ennyi eszed van, akkor tényleg önts rá ecetet, ilyen kevés ésszel meg is érdemled!


(Issstenem, és még vannak ilyen elmaradott emberek...)

2017. nov. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
B**zki.. Ecetet.. Normális vagy? :D Sírtam a röhögéstől. Én abtibakteriális kézfertőtlenítővel csutakoltam át, de több kárt tett az is mint hasznot, így az állat módszert kíméljük. Bár én olvastam olyan GYIK-es kérdést ahol hipót csöppentettek rá.. Szóval maradjunk a rendes orvoslásnál. Antibiotikum, kamillás borogatás. Szükség esetén Canesten, vagy szakorvos által Fucidin, vagy Travocort. Mondjuk nekem még egyik se jött össze, de majd lesz ahogy lesz, józan ésszel még Betadin kenőcsöt mondanék, de azt nem próbáltam még.
2020. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!